UUDISED

ARHIIV

Osta soodsalt blixer

3 september 2014

Enamus meist kujutab ette, mida kõike saab kutteriga teha. Üldjuhul tekib probleeme vedelate toitude ja püreedega, mis peenestamisel nõu seintele kleepuvad. Käivitad nõu ning mõne sekundi pärast on kogu püree nõu seintele kogunenud ning pead  seadme seiskama ning lusikaga püree põhja kaapima. Seejärel käivitad taas seadme ning kõik kordub taas.
Blixer on nagu kutteri edasiarendus. Tal on lisaks pöörlevatele nugadele nõu sees ka kaabits, mis nugade pöörlemise ajal väga mugavalt võimaldab nõu seinu puhastada ning sellega seadme pidevas töös hoida. Seegavõimaldab blikser teha kõiki kutteri töid ning lisaks mugavalt töötada vedelamate toitude ja püreedega. Oleme blixereid müünud Eestis peaasjalikult haiglatele ja hooldekodudele. Tegelikult leiab antud seade aga laias Euroopas väga laia kasutust ka restoranides ja teistes söögikohtades.
Selle asemel, et pakkuda riivitud porgandit on võimalik seda serveerida hoopis huvitavamal kujul

Sarnaselt saab  valmistada ka teisi salateid , pearoogi ning ka magustoite. Teistsugune lähenemisnurk muudab kindlasti road huvitavamaks. Siin näiteks näide ühest ja samast praest kolmel eri viimistluskujul.

Blikserist, kui seadmest saate rohkem lugeda ning videot vaadata siit http://www.bestmark.ee/est/tooted.p/blikserid/blikser-4

Selleks, et klientidel oleks võimalik antud seadmega tutvuda  oleme valmis andma blikserit kuni nädalaks proovida.
Seda võimalust saab kasutada seni, kuni esimene soovija seadme ära ostab või maksimaalselt oktoobri lõpuni.
Et aga esimesel osta soovijal oleks teiste ees eelis, müüme selle näidiseksemplari maha ligi -30% allahindlusega.
Kõik, kes tellivad kuni aastalõpuni meilt blikeri saame garanteerida  5 % allahindluse ning  ostuga tuleb kaasa tehase poolt välja antud retseptiraamat, mis ideid kindlasti juurde tekitab.