UUDISED

ARHIIV

Täiesti uudne espressomasin

20 november 2013

Väga paljudes Eesti baarides ja restoranides on täna täisautomaatsed espressomasinad.
Kindlasti on paljud kogenud järgnevat:
- seadme tööshoidmiseks on vaja iga kuu tellida kallist hooldus - remonditeenust. Kui seda teenust ei telli, siis kaob garantii või masin lakkab töötamast
- seade teatab kasutajale üsna sagedalt, et nõuab hooldust. Jällegi tuleb kohale tellida meistrimees, kes vahetab seadmes mingid kulumaterjalid, mille tulemusel esitatakse üsna soolane arve.
Kui eelpool kirjeldatud olukorrad on sulle tuttavad ning sa sooviksid, et
1. masin töötaks
2. teeniks raha
3. ei üllataks pidevalt HOOLDUS kirjaga ja kallite hooldusarvetega, siis siin on sulle lahendus

CQUBE Barista on seade, mis omab kahte kohviveskit ja võimaldab samaaegselt seadmes kasutada kahte eri kohviuba. Samas on tal ka kakao konteiner, mis lisab tavapärastele espressole, cappuccinole ja lattele ka kakao ning erinevad segujoogid. Masin on varustatud 5 liitrise piimakülmikuga. Piima vahustamine toimub täiesti uudsel patenteeritud lahendusel. See tagab ühtlasema ja parema kvaliteedi ning lihtsama puhastamise.

Seadmel on informatiivne digitabloo, kust kuuma joogi valimine on ülilihtne (tabloo on eestikeelne) ning lisaks annab ta tõeliselt hea ülevaate müügist.
Kõige olulisem on aga see, et antud seadme puhastamine on väga lihtne ning ta ei nõua selleks tehnikute sekkumist. Kui tavapäraselt toob automaatne espresso kaasa üsna kopsakad arved hooldusele, sest masin vastasel juhul ei tööta kas üldse või kukub kvaliteet, siis antud seade ei paku selliseid üllatusi.

Soovid saada rohkem masinast teada, vajuta järgnevale lingile täisautomaatne espressomasin