UUDISED

ARHIIV

Täiesti uudsed kombiahjud

18 juuli 2017

Oleme esindanud Eestis kombiahju tootjat Retigo juba ligi 15 aastat ning müünud nimetatud tehase tooodangut juba mitmesajasse Eesti kööki.
Tegemist on olnud väga klvaliteetsete ning vastupidavate ahjudega, milledel on olnud mitmeid kombiahjude osas vägagi innovatiivseid lahendusi.
Retigo tuli välja täiesti uue, VISION 2 , ahjude põlvkonnaga. Tegemist on taas väga suure arenguhüppega, mis avardab köögis töötavate kokkade võimalusi muutes nende töö olulisemalt lihtsamaks.

Tooks välja mõningad märksõnad. 
Kasutajal on võimalik kohandada ehju ekraan endale käepäraseks ja sobivaks. Kindlasti on paljud kombiahju kasutajad mõelnud vaadates digitaalset kombiahju tablood, et mitmed nupud ekraanil on täiesti kasutud, sest antud konkreetsed kokad ei vaja  teatud funktsioone oma töös. Kui nuppe oleks vähem ning tablool oleksid vaid need klahvid, mida vajad, oleks töö kiirem ja kasutamine lihtsam. Täpselt seda võimalust uus VISION 2 ahi pakubki. Iga kasutaja võib tabloo teha nö. ümber oma käe järgi. See võtab aega vaid loetud sekundid ja on äärmiselt lihtne. Tegelikult paneb isegi imestama, miks teised kombiahjutootjad ei ole varem millegi nii geniaalsega välja tulnud. Iga kasutaja saab salvestada endal etehtud tabloo nö. enda nimele. Käivitades ahju, valib ahju kasutav kokk sealt enda nime ja ahjul ongi tabloo,mis talle sobis kõige paremini.Samuti on geniaalne lisandunud võimalus, et samal ajal kui ahi töötab mingi programmiga on kasutajal võimalik ahju tablool midgi muud teha - programmeerida järgnevana kasutatavat programmi, vaadata tehtud roogade logi või näiteks tehnikul teha diagnostikat.

Kui lisada eelnevale veel kolmekordne klaas uksel, lisandunud isolatsioon, suurem elektrivõimsus ning kuni 20% suurem kiirus, siis see kõik kõlabki väga lahedalt. Retigol on alles kõik vanad head omadused nagu soojusvaheti, mis säästab vett ja elektrit, samuti siinikohane küpsetus või Easy cooking jne jne.

Tutvuge uute ahjudega meie kodulehelt või küsige lisainfot või astuge läbi meie kontorist, kus uus ahi ka käega katsutavalt olemas on.
Ahjud on leitavad siit