UUDISED

ARHIIV

Uksed avas hotell Hilton Tallinn Park

20 juuli 2016

Hiltoni hotellikett on kindlasti maailmas üks tuntumaid ning teada oma väga kõrge taseme poolest. Tallinnasse rajatud hotell klassifitseerub hotelliketi enda klassifikatsiooni järgi nende kõrgeimasse ehk Full Hilton klassi. 

Osalesime hotelli projekteerimisel alates selle algusest  2013 aastal . Meil on tõeliselt hea meel, et Bestmarki Suurköökide know-howd ja teadmisi hinnati sedavõrd, et meid usaldati Tallinna hotelli köökide projekteerijaks  Olles praeguseks tegutsenud juba üle 20 aasta loeme seda kindlasti enda säravaimaks tunnustuseks. 

Möödund kolme aastasse mahtus suur hulk rahvusvahelisi nõupidamisi, pidevat arendamist ning väga suur kogus häid ideid, mis tulid nii maja tellija kui Hiltoni hotelliketi  poolelt.  Kuigi töö oli väga mahukas ning kõik kolm aastat oli enam vähem stabiilselt kaetud tiheda tööga, muutis selle sujuvaks ja nauditavaks väga hea koostöö projekteerijatega (Meelis Pressi Arhidktuuribüroo) ja ehitajaga (Merko Ehitus) ning loomulikult tellijaga (Olympic ja Hilton).

Meil on hea meel, et suutsime hotelli projekteerimisfaasis esineda sellise tasemega, et meid usaldati ja valiti ka uue hotelli köökide, restorani ja baaride seadmete ja inventari tarnijaks. Suure töö lõpptulemusena  valmis kahtlemata nii Eesti kui kogu Baltikumi hotellimaastiku ja restoraninduse üks tõeline pärl. Vastavatud Hiltoni hotelli toitlustuslahendustes on kasutatud mitmeid Eestis siiani täiesti unikaalseid ja uudseid lahendusi. Meil on hea meel, et hotelli avamise järgses suhtluses Hiltoni hotelliketi esindajatega oleme kuulnud vaid positiivseid kommentaare meie töö kohta. Kogemus, mille saime selle kolme aastaga on kindlasti mõõtmatu väärtusega ning usume, et oskame saadud kogemuse najal  pakkuda ka tulevikus tulevate projektide projekteerimisel ja sisustamisel klientidele välja huvitavaid uusi ideid ja lahendusi.

Täname kõiki osapooli, kellega antud projekti raames koostööd tegime. Siin siis mõned pildid lõpptulemusest.

Restorani ShowköökRestorani hommikusöögi külmvitriinidRestorani baaris on kasutusel Eestis täiesti unikaalne energiat säästev espressomasin Wega Green Concept, kuivõrd hotelli rajamisel pöörati samuti suurt tähelepanu energiasäästlikkusele ja rohelisele mõtteviisile.restorani kuumköökRestorani nõudepesu dubleeritud nõudepesumasinatega


Banketingi köök

Lobby baar