Köögiseadmed

Köögiseadmete valik on loodud ennekõike toetudes kvaliteedile. Oleme mitmete tuntud suurköögiseadmete esindajaks Eestis juba üle 25 aasta.

Köögiseadmed.

Lähtuvalt pikaaegsest kogemusest oleme valinud oma tootekataloogidesse just selliseid suurköögiseadmed, mis meie oludes kõige paremini vastu peavad ning samas ka meie köökide vajadusi kõige paremini ellu aitavad viia. Samas pakume ka hinnatundlikumale kliendile suurköökidesse odavama hinnaga natuke lihtsamaid suurköögiseadmete lahendusi. Lähtuvalt tõusvatest energia- ja veehindadest oleme teinud oma valikud just ökonoomsema suurköögi tehnika köögiseadmete suunal. Kui te allpool olevast kataloogist endale sobivat suurköögiseadet ei leia, siis pöörduge meie poole ning me aitame teid sobiva köögiseadme valikul. Suurköökide seadmed jagunevad erinevateks kategooriateks, milleks on kuumseadmed, grillseadmed, gourme seadmed. Allolevast valikust leiate suurköögiseadmed, mida julgeme soovitada.

Köögitehnika

Bestmark Suurköögi tehnika ja suukröökide seadmed on kvaliteetsed ja tunnudstud. Profiköögiseadmete hulka kuuluvad parimad lahendused, mida turult leiab. Suurköögitehnika on eelkõige koka tööd efektiivsemaks ja toitu kvaliteetsemaks muutev lahendus. Suurköökide tehnika valik sõltub köögi suurusest.