Lauanõud

Lauanõud. Bestmarki tootevalikust leiate laia valiku kvaliteetseid lauanõusid restoranidele, kohvikutele ja pubidele ning ka koolides, lasteaedades ja haiglates toitlustamiseks. Meilt leiate mitmekülgse valiku nii portselanist, kivikeraamikast, luuportselanist, raskestipurunevast klaasist ja purunematust polükarbonaadist lauanõusid. Tuntumad kaubamärgid Bestmarki sortimendis on Villeroy & Boch, RAK Porcelain, WMF, Bonna, Genware, Bormioli ja Güral.

Restoranidele mõeldud lauanõude valik on väga lai – leidub nii värvilisi kui valgeid, nii portselanist kui kivikeraamikast, õhemaid kui ka tugevamaid, kaasaegset stiili aga samuti ka klassikat. Arvesse tasub kindlasti võtta, et kõik pakutavad lauanõud on sobivad suure koormusega toitlustusasutustele ja on sobivad pesemiseks nõudepesumasinas.
Kõige populaarsem ja enimkasutatud lauakatte lahendus restoranides on portselanist lauanõud. Kvaliteetne portselan on vastupidav nii pinnakatte kriimustustele kui ka servatugevuse tõttu. Tänapäeval on tootjate valikus kõikvõimalikke disainilahendusi ning ka värvivalik on lai.
Keraamilised nõud on omapärased oma kivi pinnalise välimuse poolest, mis loovad stiilse ja hubase atmosfääri.
Koolidele ja lasteaedadele sobivad kindlasti raskesti purunevad klaasnõud, mis on tuntud oma klassikalise väljanägemise ja erilise vastupidavuse poolest. Ning samuti ka polükarbonaadist lauanõud (plastik), mis on kerged ja purunematud. Polükarbonaadist lauanõud ei purune ka mahakukkumisel.
Villeroy & Boch on olnud kvaliteetsete lauanõude sünonüüm alates selle asutamisest aastal 1748. Nad on suurepäraselt suutnud ühendada portselannõude, klaaside ja söögiriistade pikaajalise disainimise ja tootmise kogemuse ning tulemuseks on parimad lauanõud, mis on suurepärased kvaliteedis ning eristuvad teistest mitmekülgse disaini ja esmaklassilise funktsionaalsuse poolest. Villeroy & Bochi lauanõud on parimaks eelduseks külalislahkuse loomisel.
RAK Porcelain on olnud meile pikaajaliseks väärikaks partneriks lauanõude maailma tipptootjate hulgast ja oleme veendunud, et nende lauanõud lisavad väärtust nii restoranide lauale kui ka esteetilist elamust külalistele. Kui midagi meie pakutavast valikust aitab perfektselt serveerida mõnda suurepärast rooga või kui lauakate inspireerib roogi valmistama ja kaunilt serveerima, siis oleme meie oma ülesande edukalt täitnud. Sel juhul saab toidust kunst. Esteetiline ning praktiline kasutuses – see kirjeldabki RAK Porcelaini olemust. RAK Porcelain on rahvusvaheline lauanõude kõik-ühest-kohast lahenduste pakkuja restoranidele, kes otsivad tipptaset ja innovatiivsust. Lisaks on RAK Porcelaini valikus ka kvaliteetsed söögiriistada ja klaasid.
Bonna pakub väga põnevat lauanõude valikut kliendile, kes armastab värve ja mustreid. Meie mitmeaastane koostöö selle tootjaga on andnud meile kinnituse, et nende toodang on väga hea kvaliteediga. Samuti suudab Bonna igal aastal üllatad uute ja põnevate lauanõude sarjadega ning see on teinud Bonna lauanõud meie klientide suureks lemmikuks. Kui siia juurde lisada veel väga atraktiivne hind, siis usun, et te ei pea pettuma.