Klaasid

Klaasid.
Veiniklaasid, kokteiliklaasid, viskiklaasid… Bestmarki tootevalikust leiate laia valiku kvaliteetseid joogiklaase restoranidele, baaridele, pubidele, kohvikutele ning ka koolidele ja lasteaedadele. Tuntumatest kaubamärkidest on sortimendis Spiegelau, Nachtmann, Villeroy & Boch, Bormioli, Libbey ja RAK. Klaaside sortiment on väga varieeruv alates õhukestest käsitööklaasidest kuni massivsete joogiklaasideni välja. Kõik Bestmarki pakutavad klaasid on sobivad pesemiseks nõudepesumasinas.

Restoranidele pakume erinevaid Spiegelau ja Villeroy & Boch stiilseid ja modernseid veiniklaase. Nachtmanni valikust leiab mitmekülgse ja huvitava mustriga erinevaid kokteiliklaase, mis sobivad nii restorani, baari, pubisse kui ka kohvikusse. Bormioli ja Libbey pakuvad omalt poolt samuti erineva disaini ja mustriga joogiklaase toitlustusasutustele, kus olulist rolli mängivad nii klaasi vastupidavus, välimus kui ka hind.
Mis teeb klaasist täiusliku kristallklaasi?
Klaas on põnev materjal. See mitte ainult ei täida praktilist eesmärki, vaid on ka palju muid viise, kuidas klaas meie elu rikastab. Kvaliteetne kristallklaas on särav, peegeldab ja murrab valgust ning annab pokaalide kokkulöömisel kauni heli. Veelgi enam – ka klaaside kuju ja kvaliteetne klaaspind, mis saavutatakse tänu puhaste toorainete kasutamisele – mõjutavad ja täiustavad jookide aroome ja maitset.

Spiegelau koos Nachtmanni ja Riedeliga kuuluvad Riedel Glass Works kontserni. Spiegelau omab klaasi tootmise kogemust juba 16. sajandist ja on viie sajandi vältel töötanud selle nimel, et ühendada käsitöö ja uusim klaasivalmistamise tehnoloogia. Püsiva kvaliteedistandardi tagamiseks on Spiegelau pühendunud tootmisele Saksamaal. Kaasaegne tehnoloogia ja modernsete masinatega valmistatud tootmine võimaldavad Spiegelaul pakkuda kvaliteetseid joogiklaase taskukohaste hindadega. Spiegelau on suurepärane valik nii innovatiivse kui ka lihtsa kontseptsiooniga restorani lauale.
Villeroy & Boch’i professionaalses joogiklaaside valikus leidub alati perfektne klaas igasse situatsiooni. Ükskõik kas otsite universaal- või spetsiaalklaase või hoopis eriti elegantset veiniklaaside valikut tippklassi restorani – meie lai sortiment muudab teie valikutegemise lihtsaks.
Nachtmanni klaasid toovad luksust igasse päeva . Meie kristallklaasid ja karahvinid muudavad teie kohtumise ja õhtusöögi sõpradega millekski eriliseks. Nachtmanni kristallklaase ilmestab eelkõige selle sära ja täiuslik meisterlik disain.