Hooldusleping

Hooldusleping annab kliendile pika rea soodustusi ning on väga kasulik köögi igapäevaselt funktsioneerimiselt.

Hoolduslepingu raames saame ette näha köögiseadmete regulaarse hoolduse. Meist keegi ei kujuta täna ette, et ta sõidaks autoga alates selle ostmise hetkest kuni lõpliku  purunemiseni ühe ja sama õliga. Õigupoolest tegelikult on see ju lihtsalt teostatav, sest mitte vahetades õli tuleb see lõplik purunemine ette ka üsna kiirelt. Köögiseadmetega on tegelikult sama lugu. Mehaanilised seadmed, nagu köögiviljatükeldajad, juurvilja koorimismasinad või universaalsegajad töötavad analoogselt auto mootorile tehase poolt õlitatuna. Selleks, et aja jooksul seade ei hakkaks liigselt kuluma on vajalik teatud aja tagant teda õlitada.

Veega töötavad seadmed, nagu katlad, kombiahjud või kohvimasinad aga saavad lähtuvalt meie Eesti üsnagi karedast veest pideva lisakoormuse osaliseks. Väljasadenev katlakivi võib aga põhjustada lisaks küttekehadele ja klappidele ka elektronploki purunemise. See on aga juba vägagi kulukas.

Sõlmides meiega hoolduslepingu käib meie tehnik regulaarselt köögiseadmeid hooldamas tagades sellega seadmete stabiilsema ning pikemaajalise töö.  Samuti vähendab see võimalik rikete arvu, mis igapäevases töös üsna ebameeldivalt segavad. Samuti on meie kogemused näidanud, et kui kööki külastab regulaarselt tehnik, siis see aitab paremini jälile saada ka personalipoolsele seadmete valekasutusele. Üsna tihti kaasneb hooldusvisiidiga ka nö. seadmete korduvkoolitus või kasutusalastele küsimustele vastamine. Tegelikult on ju see kõik kliendile nö. hoolduslepingu mahus juba.

Lisaks saavad hoolduslepingut omavad kliendid meilt pea kaks korda suuremat allahindlust varuosadele ja töötunnile , kui remondilepingu kliendid.

Hoolduslepingut omavad kliendid on meil ka väljakutsete tegemise tähtsusjärjekorras esimesed.

Kui soovid pakkumist hoolduslepingu osas, siis võta ühendust meie hooldusjuhiga  Marec Forseliga telefonil. 6157 115 ja me tuleme vaatame köögi üle ja teeme oma hinnapakkumise.