Kombiahjud

Kombiahjud on iga köögi süda. Lai valik kombiahjusid eri tootjatelt. Lisaks allpool loetletud kombiahjude mudelitele on meil ka palju alternatiivseid lahendusi. Mõeldes aina tõusvatele energiahindadele eelistame mudeleid, mis on varustatud soojusvahetiga, omavad kolmekordset ukseklaasi ja muid energat säästvaid lahendusi. Kodulehel tutvustatud kombiahjud on kõik toodetud Euroopas ning meil on tehastega juba pikaajaline koostöö ja kogemus seljataga.

Väikseimad kombiahjud mahutavad 2/3 või 1/2 nõusid ja suurimad kombiahjud on kärutäitega ja suudavad rahuldada ka väga suurte klientide huvisid.

Oleme Eestis müünud ja paigaldanud eri tüüpi köökidesse üle 1500 kombiahju ning läbi selle omame head ülevaadet, millised ahjud Eesti tingimustesse kõige paremini sobivad.  Kuna meie firma on juba pea 30 aastat vana, siis on kogunenud ka väga palju infot eri tootjate kombiahjude vastupidavuse osas Eesti tingimustes. Oma valikute tegemisel olemegi eelistanud meie kohalike kokkade poolt eelistatud kombiahjude mudeleid,mis on lihtsad kasutada ja puhastada ning kestavad hästi meie tingimustes. Omame kombiahjudele Tallinnas laos ka väga suurt kogust varuosi, tänu millele suudame kiirelt hooldada ja remontida.

Meie valikusse kuuluvad nii aurugeneraatoriga kui ka sissepritsega auru tootvad kombiahjud.  Kõik müüdavad kombiahjude mudelid omavad eestikeelset juhtpulti ning paljudel on juba sees eestikeelne retseptuuriraamat, mille koostamisel on lähtutud erinevate kokkade kogemustest erinevaist maailmapaigust. Selleks, et ahjude puhastamine ei võtaks liiga palju aega on enamus kombiahjudest varustatud pesusüsteemidega. Pakume nii vedela pesuainega, pesuainetablettidega või pulbriga töötavaid ahjusid. Hoiame pesuainet kõikidele enda poolt müüdavatele kombiahjudele pidevalt laos.
Valikute tegemine kvaliteedile põhinevalt on ennast õigustanud, kuivõrd esimesed Eestimaa sööklatesse tarnitud kombiahjud on juba olnud töös üle 20 aasta ja töötavad siiani.
Loodame, et leiate meie tootevalikust endale sobiva ahju. Juhul, kui  vajate abi valikute tegemisel või soovite konsultatsiooni, võtke meiega ühendust ja aitame rõõmuga.