Kokanuga MAC Chef 20cm

94,90 

7 laos

Tehnilised andmed

Mõõt (cm)

TootekoodI-TA-MAC-TH-80

Detailne kirjeldus

MAC Chef seeria TH-80 kokanuga oma 20 cm pikkuse teraga sobib paljudeks tööülesanneteks ja annab noale hea tasakaalu.
Selle MACi noa tera tagakülg on jaapani gyutodele tüüpiliselt kitsas ning ainult 2mm paksusega. See tähendab, et sa saad kergema noa kui muidu ning mis veelgi tähtsam, see nuga lõikab, mitte ei lõhu. See on midagi, mis saab väga selgeks eriti kõvade köögiviljade ja juurviljade lõikamisel – kitsa noaga on see palju lihtsam.
Õhuke tera sobib eriti hästi liha ja kala töötlemiseks. Tera külgedel on nõgusad õõnsused, millesse jääv õhk tagab, et lõigatavad toiduained ei kleepu noatera külge ning vähendab ka hõõrdumist.
MAC Chef seeriat iseloomustavad eriti kvaliteetsed noad, mis sobivad nii restorani kokkadele kui ka kodukasutajale. Need on mõeldud olema vastupidavad ja neid saab kasutada iga päev mitu tundi. Tera on valmistatud MAC Original terasest (AUS8), mille kõvadus on 59 Rockwelli skaalal.
Soovitame MAC nuge puhastada kohe peale kasutamist. MAC kokanuga peske alati käsitsi ehk kindlasti mitte nõudepesumasinas ning kuivatage peale pesu. Ärge lõigake luid ega külmutatud esemeid. Nuga soovitame kindlasti teritada terituskivil ning poleerida võib teda ka MACi terituspulgaga. Kui teil ei ole võimalust ega oskust teritada terituskivil, siis soovitame seda lasta teha professionaalil. Kui te seda teete, on teil hea nuga aastaid.