Kokanuga MAC Professional 22cm

Original price was: 181,48 €.Current price is: 169,00 €.

1 laos

Tehnilised andmed

Mõõt (cm)

TootekoodI-TA-MAC-MBK-85

Detailne kirjeldus

MAC MBK-85 on mitmekülgne kokanuga Professional seeriast.
See nuga on üldistelt omadustelt pigem laia teraga klassikalise lääne stiilis kokanuga, kuid pikka kasutusiga silmas pidades on see loodud MAC terasest (AUS8), mis on Rockwelli skaala järgi kõvadusega 59, ning on eelkõige mõeldud kokkadele ja teistele profikasutajatele. Sõltumata sellest, kes seda kasutab, tekitab kontuurne käepide kasutajale tunde, nagu oleks see nuga otse tema jaoks tehtud. Iga kokk hindab seda tera oma restoraniköögis, kui sellega säästetud aeg võimaldab tal valmistada rohkem roogasid. Professional seeriale omaselt on noal tera ja käepideme vahel metallist padi ehk bolster, mis annab noale perfektse tasakaalu.
See kokanuga on kujundatud tüüpilise prantsuse kokanoa järgi, millel on kergelt kumer teraserv ja on järsenevalt kumer noatipu suunas. Tegemist on 22cm terapikkusega kokanoaga, mis on enamiku kodukokkade ja professionaalsete kokkade jaoks üsna tavaline. Mitmeotstarbeline nuga peaaegu kõigeks, mida lõikelaual lõigata.
Soovitame MAC nuge puhastada kohe peale kasutamist. MACi nuga peske alati käsitsi ehk kindlasti mitte nõudepesumasinas ning kuivatage peale pesu. Ärge lõigake luid ega külmutatud esemeid. Nuga soovitame kindlasti teritada terituskivil ning poleerida võib teda MACi terituspulgaga. Kui teil ei ole võimalust ega oskust teritada terituskivil, siis soovitame seda lasta teha professioonaalil. Kui te seda teete, on teil hea nuga aastaid.