Sushinuga MAC 21,5cm must

89,54 

7 laos

Tehnilised andmed

Mõõt (cm)

TootekoodI-TA-MAC-BF-HB-85

Detailne kirjeldus

MAC 21,5 cm pikkuse kaetud teraga sushinuga. Mittenakkuva musta värvi katte tõttu jääb tera lõigatavate toiduainete külge väiksema tõenäosusega kinni. Nuga sobib kõige lõikamiseks (mitte ainult sushi) ja selle hinna ja kvaliteedi suhe on suurepärane.

Mac noad on juba aastakümneid olnud tõeliste professionaalide ja entusiastide lemmik köögitööriistadeks. 700-aastane traditsioon ja Jaapani käsitöö tagavad teravad noad, millel on mugav käepide ja täiuslikult tasakaalustatud tera.

Sushinuga on valmistatud molübdeen-vanaadium roostevabast terasest, mis on saadud vanaadium-, molübdeen- ja volframiterase massi kõvaduse suurendamise teel.

Noa kõvadusaste on 59 Rockwelli kõvadusskaalal.

Jaapani kööginugad on valmistatud väga kõvast ja õhukesest metallist. Seetõttu ei saa nendega kangutada ega lõigata kõvasid materjale, nagu jää või luud, kookospähklid, konservikaaned jne.

Kvaliteetseid kööginuge ei tohiks kunagi pesta nõudepesumasinas, vaid kohe pärast kasutamist kiirelt pesta ja veega kuivatada. Ärge hoidke neid koos teiste noadega sahtlis vaid eraldi oma karbis, et vältida nende kokkupuudet teiste metallidega. Mac noad on elegantsetes kinkekarpides.