Santoku nuga MAC Professional 17cm

Original price was: 137,45 €.Current price is: 119,95 €.

4 laos

Tehnilised andmed

Mõõt (cm)

TootekoodI-TA-MAC-MSK-65

Detailne kirjeldus

MSK-65 Santoku nuga on viimase kümnendi ikooniline kööginuga. Santoku õõnsate sälkudega 17cm teraga santoku on muutunud tavapäraseks tänapäevaste kokanugade hulgas. MAC Professional seeria nugadele on iseloomulik metallpadi (bolster) tera ja käepideme vahel ning õõnsad sälgud teral, mis aitavad noal sujuvalt ja takistusteta läbi toidu libiseda. “Kolme vooruse nuga” sobib ideaalselt nii liha kui kala jaoks, aga on eelkõige just parim töövahend köögiviljadega töötlemisel..
Tera külgedel on nõgusad õõnsused, millesse jäävad õhupadjad tagavad, et lõigatavad toiduained ei kleepu noatera külge ning vähendab ka hõõrdumist.
Santoku noale on iseloomulik veidi lühem tera ja kergelt kumer ots. See muudab noa äärmiselt sobivaks juurvilja hakkimisel.

MAC Professional seeriat iseloomustavad eriti kvaliteetsed noad, mis on eelkõige mõeldud peakokkadele ja teistele profikasutajatele. Need on mõeldud olema vastupidavad ja neid saab kasutada iga päev mitu tundi. MSK-65 professional seeria santoku noatera on valmistatud MAC Superior terasest (miinuskraadidel karastatud AUS8), mille kõvadus on 60 Rockwelli skaalal. Professional seeriale omaselt on noal tera ja käepideme vahel metallist padi ehk bolster, mis annab noale perfektse tasakaalu.
Soovitame MAC nuge puhastada kohe peale kasutamist. MAC santoku nuga peske alati käsitsi ehk kindlasti mitte nõudepesumasinas ning kuivatage peale pesu. Ärge lõigake luid ega külmutatud esemeid. Nuga soovitame kindlasti teritada terituskivil ning poleerida võib teda ka MACi terituspulgaga. Kui teil ei ole võimalust ega oskust teritada terituskivil, siis soovitame seda lasta teha professioonaalil. Kui te seda teete, on teil hea nuga aastaid.