Kokanuga MAC Professional 20cm

Original price was: 176,11 €.Current price is: 149,00 €.

6 laos

Tehnilised andmed

Mõõt (cm)

TootekoodI-TA-MAC-MTH-80

Detailne kirjeldus

See MAC Professional seeria MTH-80 kokanuga oma 20 cm pikkuse teraga sobib paljudeks tööülesanneteks ja annab noale hea tasakaalu.
See nuga on üldistelt omadustelt klassikalises lääne stiilis kokanuga, kuid MACi noatera tagakülg on jaapani gyutodele tüüpiliselt kitsas. See tähendab, et sa saad kergema noa kui muidu ning mis veelgi tähtsam, see nuga lõikab, mitte ei lõhu. See on midagi, mis saab väga selgeks eriti kõvade köögiviljade ja juurviljade lõikamisel – kitsa noaga on see palju lihtsam.
Õhuke tera sobib eriti hästi liha ja kala töötlemiseks. Tera külgedel on nõgusad õõnsused, millesse jääv õhk tagab, et lõigatavad toiduained ei kleepu noatera külge ning vähendab ka hõõrdumist.
MAC Professional seeriat iseloomustavad eriti kvaliteetsed noad, mis on eelkõige mõeldud kokkadele ja teistele profikasutajatele. Need on mõeldud olema vastupidavad ja neid saab kasutada iga päev mitu tundi. Tera on valmistatud MAC Superior terasest (miinuskraadidel karastatud AUS8), mille kõvadus on 60 Rockwelli skaalal. Professional seeriale omaselt on noal tera ja käepideme vahel metallist padi ehk bolster, mis annab noale perfektse tasakaalu.
Soovitame MAC nuge puhastada kohe peale kasutamist. MAC kokanuga peske alati käsitsi ehk kindlasti mitte nõudepesumasinas ning kuivatage peale pesu. Ärge lõigake luid ega külmutatud esemeid. Nuga soovitame kindlasti teritada terituskivil ning poleerida võib teda ka MACi terituspulgaga. Kui teil ei ole võimalust ega oskust teritada terituskivil, siis soovitame seda lasta teha professionaalil. Kui te seda teete, on teil hea nuga aastaid.